Düzgün tedavi kurt çocuk

Her ebeveyn umurunda, nasıl tedavi kurt çocuğun, eğer yüksek bir olasılık enfeksiyon bunları? Sonuçta, çocuklar huzursuz ve becerileri, kişisel hijyen onlardan eksik okul öncesi. Bu nedenle, herhangi bir ebeveyn korumak istiyor, kendi çocuğunuzun her türlü parazit, nüfuz yoluyla vücuda iyi yıkanmamış eller.

Daha kolay bir çocuk öğretmek zaman ellerini yıkamak, sebze ve meyveler önce onların kullanımı. Eğer mevcut belirtiler worm istilası çocuk? Tedavi çoğunlukla geçer evde. Ama mutlaka ziyaret etmek gerekir, bir çocuk doktoru ya da bulaşıcı, immünolog, alerji işaret, belirtileri, anlatmak ve onun hakkındaki şüpheleri. Doktor muayene ve reçete testleri sonuçlarına göre, olan ve olacak kontrol etmek uygun ilaçlar.

Düzgün tedavi kurt çocuk

Ne şüphelenilen enfeksiyon?

Tedavi ilaç yöntemi ve tarifleri, geleneksel tıp. En uygun ilaç olacak bir sahip ilaç etkinliği sadece bir parazit tespit hasta. Hekim alınacaktır etkili ilaç ile ilgili tam olarak tespit helmint.

Tüm grup antigel'mintnyh ilaçlar tedavi edici etkinliği vardır insan vücudu üzerinde güçlü bir toksik etkisi, bu nedenle bunların kullanımı topraklanmış olmalıdır ve bir hedef olmadan doktor bunları kullanmak tavsiye edilmez, çünkü güvenli değil.

İlaçlar bağırsak solucanları güvenli olacak sadece uyum halinde doğru dozlarda.

Doktor reçete doz değil bu, ne belirtilen talimatlar, ama o maç olacak hastanın vücut. Tek doz olacak seçili göre yaş, kilo, sağlık durumu ve derecesi istilası hasta.

Uzman teşhis edebilir geçirmek için sadece doktor

Şiddetli worm istilası doktor yazacak kapsamlı bir tedavi, hangi katılacak bazı ilaçların sırayla aralıklı.

Para parazitlerin bir dizi var kontrendikasyonları: onları kullanamazsınız hamile ve emziren kadınlar, çocuklar ile sorunları, sinir sistemi, kan hastalıkları, karaciğer, böbrek, kanser patolojileri ve ark.

Tedavi, çocuklarda bağırsak solucanları

Eğer tanı helminthiasis kondu bir aile üyesi, bir tedavi tamamen bütün aile için. Tedavi pinworms ve Ascaris farklı yaş ve herhangi bir enfeksiyon ölçüde ilaçlar, kabul aşağıda. Listesi araçları ile başlayacak, en zararsız ve en sona etkili ve verimli bir ilaç geniş spektrumlu.

Süspansiyon iç kullanım için

İlacın, dar spektrumlu, aktif, sadece ilgili Ascaris ve pinworms. O öldürmek değil onları sadece felç, kolaylaştıran, kendi çıktı dışarı. Bileşenleri kaldırılıyor engellemek işleyişini nöromüsküler sistem parazitleri, ama sadece yetişkin bireyler. Yumurta ve larva o hiçbir şekilde yardım eder. Çünkü ilaç sadece felç Ascaris değil, onları öldürür, bu durumda, toksik maddeler, ayrılan zaman öldürülmesi, zehirlenecek hastanın vücut, hareketsiz parazitler görüntüler ile birlikte dışkı.

Var zararsız ve hafif zehirli ilaçlar için söktürücü, bağırsak solucanları, çocuklarda döneminde kadın taşıyan bebek ve emzirme. Bu ilaç etkili hafif enfeksiyon. Ama bu durumda da ağır bir enfeksiyon Enterobius bu araç yeterli olacaktır yararlı. Değer mi almaya bu gibi durumlarda, olacak, karar, tedaviyi yürüten doktor. İlaç neden olabilir, aşağıdaki yan etkileri: bulantı, ishal, baş ağrısı, karın ağrısı. Alma durumunda böbrek yetmezliği gelişebilir, titreme, geçici, kısmi görme kaybı, halsizlik ve ... ... bir durumdur.

Tedavi

De-ısınma ilaç geniş spektrumlu ile mebendazol

İlaçların etki mekanizmaları ile mebendazol bloklar arası hücre metabolizması, ölüme yol açan helmint. Aktif olarak yok eder, yetişkin bireylerin, larva ve yumurta. Bu tür ilaçlar son derece etkili ve güçlü. Kaldırmak için bağırsak solucanları çocuklarda kullanılır ağır vakalarda. Tedavi sırasında gelişebilir ciddi olumsuz reaksiyonlar: yukarı kuru mukoza kuruluğu yüzünden ne gelişir, stomatit, ilacın bileşenleri neden olabilir bozuklukları, sindirim sistemi kadar, hepatit, uyku bozuklukları, baş ağrısı ve baş dönmesi, kramp, görme keskinliğinde azalma, ateş, deri döküntüleri ve tahriş.

Yemek tarifleri, geleneksel tıp

Evde tedavi helminthiasisы sadece ilaçla, ama kullanan halk terapi yöntemleri. Bu bitkisel preparatlar:

  1. Çıkarmak için, kurt çocuklar, evde uygulamak yay. Akşam için bir parça rendelenmiş 1 orta soğan. Dökülür onu bir bardak kaynar su ve ısrar uygulanır. Ertesi sabah tüm içerler aç karnına bir yudum. Kompozisyon içmesi, 10 gün. Aracı verimli bir şekilde pinworms ve Ascaris.
  2. Kurt çocuklar gidecek, eğer brew 1 baş sarımsak süt. Temizlemek için baş sarımsak dökün ve onu sıcak bir bardak süt, biraz kaynatın. Sonra serin ve süzün. Gece koymak için bir çocuk için bir lavman ile bu suyu yeterli olacaktır 0,5 bardak. Yapmak yordamı her gün bir hafta boyunca.
  3. Evde kurtulmak teyp parazit kullanarak böyle bir şema: ilk önce vermek gerekir aç karnına 100 gr soyulmuş kabak çekirdeği, 1 saat sonra bir bardak ılık süt içmek ile haşlanmış baş sarımsak, yarım saat sonra müshil almak. Sonra 2 saat sonra yapmak, lavman, sıcak suyu, su ve sarımsak.
  4. Huş ağacı, böbrek
  5. Boyunca getirmek kurt, çocuklarda ve huş ağacı tomurcukları. Gerekir demlemek ve ½ bardak günde iki kez. Tedavi kursu - 7 gün. Böyle bir aracı sadece rahatlatmak helminthiasisа, ama aynı zamanda güçlendirmek bağışıklık.
  6. Kabak çekirdeği için idealdir tedavisi, çocuklarda bağırsak solucanları. Gerek gün, günde 12 bardak soyulmuş taze fasulye, kabak. Bu nedenle başarılı bütün vücudu temiz.
  7. İnfüzyon üzerinde bölme ceviz ceviz de çok iyi bir yöntem kurtulmak bağırsak solucanları evde, geliştirmek, metabolik süreçleri ve artan savunma. Almak gerekir 2 yemek kaşığı kurutulmuş membranlar, onları dökmek için 250 ml kaynar su. Sıkıca örtün ve bir saat ısrar. Çocuğun içki, çeyrek bardak infüzyon, günde iki kez tüketilmesi, iki hafta boyunca.
  8. İyi bir araç kurtulmak için parazitler evde - poşet çocuklar için. Paket içinde 10 poşet toz. Oluşan çiçekler tansy sıradan, ot acı pelin, karanfil tomurcukları. Tedavi kurt, çocuklarda bu yöntem ile 3 yaş arası eriterek, 1 poşet 50 ml su. Kabul 30 dakika yemeklerden önce günde 2 kez.

Her durumda, ev tedavisi helminthiasisе ile tutarlı olmalıdır, hekim. Tedavi atanır bütün aile, ağır vakalarda kapsamlı.