Pelin otu parazit: yemek ve almak nasıl

Halk tıp birçok önemli miktarda kullanarak yemek tarifleri için bitkiler, zengin yararlı maddeler – uçucu yağlar, uçucu üretim ve alkaloidler. Popüler ipuçları almak gibi pelin otu parazit evde. Sade çim ağrısız temizler, SİNDİRİM sistemi, muaf kurt, Ascaris ve toksinler. Paralel iyileşir, sıtma, hipertansiyon, bağışıklık sistemini güçlendirir ve kilo kaybı teşvik etmektedir.

Pelin

Belirtileri vücuttaki parazitleri

Öğrenmek için, o kişinin bulaşmış, kolay – görsel değerlendirin durumu. Varlığı basit, yuvarlak veya yassı solucanlar tespit ve arızalara değişim süreçleri. Ciltte döküntüler, daha fazla hastalığı veya egzama, sürekli rahatsız karaciğer ve safra kesesi iltihaplı ve ince bağırsak. Risk gibi olanlar tutmaz, kişisel hijyen, insan immün (vücudun karşı mücadele yeteneğine sahip «uzaylı»), her yaştan çocuklar. Dikkatli olun: bir aktif medya yakında bulaşmış diğer aile üyeleri.

Herhangi parazitleri etkili pelin?

Anahtar riskini doktorlar bağlamak değil, kendisi ile varlığı helmint ve onun sonuçları. Zararlılar sistematik özellikler toksik atık ürünleri emer faydalı maddeler, gerekli ortam ve zaten hazırlanmış, kolay emilimi, sindirim sistemi. Bu isabet esenlik ve sağlık, engeller, restorasyon, iç organların ve dokuların, saps güç.

Decoctions ve infüzyon pelin doğal kökenli hafif üretim, sistematik giriş rahatlatmak parazitlerin farklı türleri:

  • tenya – genellikle tapeworms, da kanca, klamidya;
  • flukes - karaciğer, giardia, sibirya parazitleri;
  • yuvarlak solucanlar – trichinella, Ascaris, pinworms.

Yok olgun ve genç bireyler de dahil olmak üzere yaşayan dokularda, bağırsak ve beyin.

Onlar olumsuz yanıt maddeler katan pelin acı bir tat, ve çıkıyor. Ancak, yumurta atılımı bağırsak solucanları güvenli kabuk gerekli farmakolojik ilaçlar.

Temizleme vücudu evde?

Kullanın genellikle sapları ve yaprakları, pelin olsa helminthiasis almak ve çiçek salkımına. Yap, lavman, bitkisel çaylar, davlumbaz, özler, alkol, su verebileceğiz. Her araç hareket etmeye başlar, neredeyse hemen. Kullanın bunları sırayla veya bir kompleks ile birlikte saman, chaga, akdiken kabuğu ve meşe. Doktor tavsiye gerekir bakılmaksızın, var olan bir deneyim için halk ilaçları veya hayır.

Pelin otu yer kurt

Paralel öneririz terk et ve benzeri ağır sindirim için gıdalar, yani geçici olarak oturup bir vejetaryen diyet. Tedavi bağırsakları temizleme yerlerde daha verimli, aynı zamanda bu riskini azaltmaya yardımcı olur yeniden bulaşma.

Ana yemek tarifleri ile pelin acı bir parazit

Şifacılar tarafından geliştirilen birçok yöntem uygulama ot – gibi satın alma, ve toplanan kendinizi. İkinci durumda, bir ima, ne bir adam buldum temiz topraklarından uzakta pist ve çöp kümeleri, doğru tanımlanan bir bitki türüdür, hazır hammadde, doğru zamanda, uygun şekilde kurutulmuş, işlenmiş. Eczaneler satan, hazır, ilaçlar, tozlar ve biyokütle. Kolay olanı seçmek daha iyi, eğer belirli koşullar, süresi istilası, hastanın durumu.

İnfüzyon

Alın 1 çay kaşığı eczacılık veya «ev» kurutulmuş ham 400 ml kaynar su, daha iyi bir silikon su. 20 dakika bekleyin ve süzün. Bol bol çeyrek fincan günde üç kez yemeklerden önce yarım saat. Kullanın sıvı anthelmintic lavman, kompres, ıslak losyonlar. Silme solüsyonu ile etkilenen haşere kontrol eder. Ekstra artı – toplanır sivilce ve akne. Douching ilavesi ile papatya, civanperçemi, kekik ile baş yardımcı, hemoroid.

Toz

Tut yaprakları, yasemin, iyice karanlık bir havalandırılan bir yerde (tavan, kapalı balkon, gölgelik döken). Eziyet avuç içi, bir mikser, blender ve bölmek doz. Hadi yetişkinler için olduğu gibi çocuklar için bal ile karıştırın. Yaklaşık dozaj, her iki grup için sırasıyla, aşağıdaki gibidir:

  • 0,5 (0,25) çay kaşığı 1. ve 2. gün;
  • tarafından 2/3 (1/3) – 3., 4., 5.;
  • 1 (0,5) – 6. ve 7..
Tentür

Alımı harcamak, daha fazla değil bir hafta 1 kez günde. Ardından bir mola da benzer bir süre. Bu süre içinde ölecek ergin bireyler parazit. Başka bir ayakkabı pelin – sonuç olur sabit . Daha sonra işlemi tekrarlayın, her yıl önlenmesi için, ama dayanma belirtilen sürede.

Suyu

Yazın taze biyokütle, basın, kaçırmayın üzerinden birkaç kat gazlı bez. Elde edilen sıvı bal ile karıştırın (şema – 3:1). Alın 4 kez bir gün, yemeklerden önce ve yatmadan önce 1 çay kaşığı.

Bu sayede aracına vücut kurtulur bağırsak solucanları ve normale dönüyor: yok yorgunluk, genel rahatsızlık, baş ağrısı, uyumlu çalışma sinir sistemi.

Tentür

Geleneksel tarifi: parmaklarınızı 100 gr kuru hammadde 0,5 litre alkol, koyun ve karanlığın içinde 3 hafta. Periyodik salla. Daha sonra, gerginlik, içki üç kez günde 30 damla yemeklerden önce. Aynı anda su, meyve suyu, havuç için öldürmek, acı, şifalı içecek.

Başka bir seçenek talimatları kurtulmak parazitler: iyice karıştırın, ezilmiş yaprakları, pelin ile kabak tohum (oranı 1:1), votka ile doldurun (oran, kuru kütle ve sıvı – 1:3). Çek bir hafta içinde kiler veya tavan. Alın bir günde iki kez aç karnına, 1 cam, daha fazla değil bir ay. Bir süre sonra fark olacak ilk sonuçlar ise önerilen süre vücut temizler bulunan ölü solucanlar. Etkisini artırmak için ekleyin ham derileri ceviz.

Lavman

Karışımı 1 litre kaynar su 1 çay kaşığı kuru biyokütle, 30 saniye tutun, kısık ateşte. Sonra bırakın, 10-15 dakika için sıvı sıcak 45 derece. Süzün, filtreleyin. 100 ml alımı için girin anüs (tercihen yatmadan önce). Kadınlar için önerilen iki günde paralel yapmak douching vajinal kaynatma pelin soğan ve sarımsak. Neden – risk kurt taşınır anal delik vajina.

Yağı

Alın 1,5 kg taze yaprakları elde ederim, ekleyin 0,5 litre bitkisel yağ (ham). Israr üzerine 2 hafta soğuk bir dolaba veya bodrum katında, zaman zaman karıştırın. Daha sonra süzün. Saklayın bir yerde yemek. Almak 1 yk. kaşık, yutmak değil (bunu kullanmayın), iki dakika ağzınızda tutun, sonra tükür. Tekrarlayın 3 kez bir gün saat üçte, son durulama boğaz kaynatma pelin.

Lavman

Şurubu

Alın 50 gram bitki 0,5 litre temiz su. Israr antiparaziter karışımı 1 gün. Bir taşım kaynatın, tutun kısık ateşte 40 dakika. Filtre ekleyin 2 su bardağı bal veya toz şeker. Cook başka bir 20 dakika kadar kalınlaşma. Yiyin 1 çay kaşığı yemeklerden önce, günde üç kez.

İnhalasyon

Temizlemek için, solunum yolları ve kurtulmak duyurusunda onlara parazit organizmalar, bu yüzden. Püre hammadde yasemin (değil kurutulmuş!). Suyu yaşamış bitkiler, çok sayıda içerir, uçucu yağlar, şifa veren çiftler. Dökün biyokütle sıcak su, geniş, düz kap, yalın üzerine örtün başınızı bir havlu ile, nefes 5-10 dakika. Kalan ovmak cilt, bir yerde, döküntü.

«Rus triad»

Atın içine dövülerek toz çim, pelin (1 gram), çiçekler tansy (3 gram), bir kokulu karanfil (1.5 gram). İyice karıştırın, koyun, jelatin kapsüller, bölün günlük doz. İsteğe bağlı olarak değil, bağlama maddeler önemlidir, ama her gün onları almak için her şeyi belirli bir miktarda. Özellikle karanfil yetenekli vücuttan yumurta parazitleri.

Özellikleri almak ve kontrendikasyonları

İçme pelin, kullanmak ve halk tıbbi ilaçlar ondan tavsiye edilir tedavi kursları. Her süren 30 gün sonra zorunlu mola bir ay. Aksi takdirde, olduğu gibi yeniden doz veya bozuklukları tedavi rejimi yerine yardım hasta alacak komplikasyonlar, yan ve toksik etkileri. Asıl darbe, muhasebe, merkezi SİNİR sistemi. Durdurma düğmesi araçları gerekir oluştuğunda herhangi bir rahatsızlık.

Çocuklar

Önemli bir sınırlama alımı tabanlı araçlar pelin – yaş için 12 yıl. Bu durum, yeni doğan bebek için. Doktorlar kesin bir dille dışlamak için kullanma pelin çocuklar veya gençler:

  • ile patolojileri alerjik nitelikte;
  • olmalıdır, gastrit, kolit, asit fazlalığı, mide ülseri veya duodenal ülser gibi pelin aktivitesini artırır, SİNDİRİM sistemi, neden olur, bozulma;
  • hasta bronşiyal astım (veya sorunları ile benzer bir plan), epilepsi (ya da bulunan diğer kronik nöropsikiyatrik durumları) – ortaya bir artış belirtileri, nüks.

Hamile kadınlarda, emzirme döneminde meme demlemek pelin kurt yer de olamaz. Bitki kışkırtır düşük artış tonusu, rahim üzerinde olumsuz bir etkisi vardır, fetal gelişim ve süt tadı.

Yetişkin

Ek olarak yukarıda belirtilen kontrendikasyonlar, unutmayın fazla. Tedavi pelin yasak olanlar geçer rehabilitasyon ameliyat sonrası veya tespit herhangi bir jinekolojik hastalık.

Yaşlı insanlar, alerjiler, sağlıklı çocuklar, hangi doktor izin almak için aracı tabanlı hammadde elde ederim, sürekli gözetim altında olmalı ve kesinlikle dozaj.

Rus triad

Anti-parazit tedavisi pelin pire hayvanlarda

Tedavi kedi, köpek ve diğer hayvanlar otlar dikkatli olmalısınız. Pelin aşırı doz tehlikeli bir yetişkin insanlar ve canlılar için daha küçük bir zehirlenme riski sürekli artmaktadır. Bu yüzden önceden mutlaka bir veteriner ile danışın. Eğer o izin kullanın bitki kurtulmak için evde beslenen hayvan, böcek, bağırsak parazit ve dış cilt. Alın 50 gr kuru hammadde, dökün, 1 l kaynar su. Israrı reçete ile 1 saat sürer. Sonra sıvı ilave edilir su banyo, bulaşık yıkama için zemin önlenmesi için.

Başka bir seçenek ekleyin 5 h kaşığı kurutulmuş yasemin 1 litre votka, karıştırın ve bırakın bir ay boyunca karanlık bir yerde. Bu çözüm için uygun işleme, halı, sert yüzeyler, bir daire veya ev. Ekstra bir fayda – sürgün diğer eklembacaklı zararlıları. Pelin yer yatak (yatak ve diğer), hamamböceği etkilidir, çünkü onlar duramaz, acı bir lezzet.