Hap solucanlar yetişkin

Hap kurt yetişkinlerde en etkili ve kanıtlanmış yöntemler ile mücadele helminthic ınvasion liste gerçekten yardımcı olur, aşağıda sunulmuştur.

Para solucanlar yetişkin bir insan için

Dikkate alınması gereken temel yolu kurtulmak için nasıl solucanlar yetişkin bir insan. Aşağıda anti-helmint ilaçlar, ve bunların her biri duruma göre kabul edilebilir en etkili çözüm eder. Daha iyi bir isim ilaçlar parazitler insanlar için belirlemek zor, çünkü her biri için iyi bir uyum, belli bir durum.

İlaçlar bağırsak solucanları, kullanılan modern tıp tarafından:

 1. İlaç Ascaris ve pinworms.
 2. Hap
 3. İlaçlar parazitlerin genel eylemleri, genellikle, öngörülen durumda karışık helmintlerin, Ascarisозе, opistorhoze, bu enterobiasis, neurocysticercosis, giardiasis, strongiloidosis, larva formu da kanca.
 4. İlaçlar bağırsak solucanları bir colostomate, bu enterobiasis, ascaride. Genellikle, bu tür hapları bağırsak solucanları reçete çocuklar.
 5. İlaçlar parazit durumunda Ascarisоза, necatorosis, belirtilmemiş kancalıkurt. Verileri ilaçların bağırsak solucanları ile çalışır oluşturmak, kas ve sinir felci var helmint, bir görünür, sonra bağırsak gün içinde doğal olarak.
 6. Karşı ilaçlar larva Numaramı solium, Echinococcus granulosus, Ascarisозе, necatorosis, bu toxocariasis, giardiasis, èhinokokkoze karaciğer, akciğer.

Nereden parazitler?

Solucanların varlığı yetişkin bir insan, ne yazık ki, oldukça sık görülen bir durum, özellikle, bu yerler ile ilgili sorunlar var, sağlık yönetimi.

Genellikle parazitler üç ana türü vardır:

 1. Pinworms. Onlar onlarla bir hastalık adı enterobiasis, görünümü temsil eden küçük solucanlar beyaz renk olan uzunluğu yaklaşık 10 mm dişi ve yaklaşık 5 mm erkek. Yoluyla özel cihazlar (vezikül) parazit sabit yüzey bağırsak. Var pinworms sadece bir efendi bir insan. Enterobiasis hızla yayılan bu hastalık, bir aile üyesi için tedavi edilmelidir ve diğer tüm. Bunun nedeni, doğrudan açığa pinworms: yumurta koyulur cilt üzerinde yer alan anüs, ve sonra düşmek ve çarşaf, ve daha sonra parmak ve tırnak altında, nereden olabilir taşımak ve geri kalanı dış çevre. İnsanlarda bu sorun oluştuğunda, şiddetli kaşıntı, bu ana belirti bulaşma. Yaygın bir hastalık ve yetişkinler arasında bir insan, ancak en sık pinworms görünür yaş arası çocuklarda, 5 ila 10 yıl, daha nadiren — 2 yıl kadar.
 2. Whipworm. Geçerlidir nematode. Övünme geniş bir yelpazesi kendi doğal yaşam alanları dünya üzerinde. Hastalık, neden onlara (trichocephalosis), en yaygın olanlarından biri. Ana yaşam alanı, insanlarda kör bağırsak. Onun için karakteristik olan çok ince ve uzun bir vücut, böyle bir saç. Kadın elde edebilirsiniz uzunluğunda, 5,5 mm erkek — 4,5 cm döngüsünü whipworm geliştirir ise doğrudan dış ortama (toprak). Parazit vardır sivri ucu bulunan, önden onun vücut. Onun sayesinde, o delmek bağırsak mukoza, ulaşım damarları ve, aslında, kadar, kan, bir, bunun için ana besin kaynağı.
 3. Ascaris. İçin büyük bir ailesi olan bir nematod yaşayan bağırsak insan veya memeli hayvan. İnsan neden enfeksiyon ascariasis bir temas vücudun alt türü solucan Ascaris lumbricoides. Henüz denir, insan ascariasis. Bu çok büyük bir parazit olan uzunluğu 25 cm erkek veya 40 cm dişi. Kalınlığı 3-5 mm. ortalama parazit yaşayan bağırsak 1-2 yıl. Kötü bir özelliği yuvarlak kurt gibi, vücudu kapsayan çok katmanlı kabuk — manikür, amacı koruma parazit etkisi sindirim enzimleri veya toksik maddeler. Genellikle heyecan, onun çıkık yuvarlak kurt insan ince bağırsak. Onlar orada tutulur sayesinde non-stop hareket, ters hareket, gıda yönde.
Pinworms

Belirtileri hakkında

Helminthiasis doğasında aşağıdaki belirtiler:

 • ortaya hoş olmayan bir kaşıntı anüs çoğunlukla geceleri;
 • kilo değişikliği daha yüksek veya daha düşük bir kenara;
 • idrarını rüyada kadın;
 • iltihabı, genital organ ve vajina;
 • bu durumda tıkanıklık bağırsak solucanları bir kör bağırsak vardır riski akut apandisit;
 • diş gıcırtısı gece;
 • sorunları ve bozuklukları, sindirim sisteminde;
 • gözle görülür bir azalma genel bağışıklık, sık soğuk algınlığı;
 • toksik zehirlenme, organizmanın ürün yaşam eder.

İlaç bağırsak solucanları erişkinlerde oldukça çok. Yürüyün tedavi düşünceli, doktorunuza danışın, ne iyi tabletler bağırsak solucanları uygulamak için. Ancak bu durumda, parazitler terk vücudunuzun sonsuza kadar.

Kurt olabilir asemptomatik yaşamak vücutta yıllar ve ürünler ve onların yaşam olacaktır çalışmasına engel vücut ve neden diğer hastalık sırasında en sık olarak, kronik hale gelir.

Aşina size aşağıdaki belirtiler elden:

 • mide bulantısı;
 • gaz ve şişkinlik;
 • sık sık soğuk algınlığı;
 • kötü bir rüya;
 • kilo sorunu;
 • aşırı sinirlilik;
 • yorgunluk;
 • cilt sorunları?