Kurt calais ve helmint yumurta

Kurt calais — bu parazitler, olabilecek olumsuz bir etkisi olarak vücut üzerinde bir yetişkin ve bir çocuk. Ama en güçlü enfeksiyon riski altında hala çocuk olarak sahip oldukları, daha zayıf bir bağışıklık ve gereksiz bir merak. Bu nedenle, kurt ve dışkı yumurta parazitleri en sık algılayabilir bu çocuklarda.

ürünler için kudret

Kesin olarak söyleyebiliriz ki, kurt var, ya da vardı, her birimiz, bu yüzden bilmeniz gerekir, ne zarar onlar neden insan gibi görünüyorlar. Hatırlamak önemlidir, zamanında tespit ve teşhis parazitler için anahtardır hızlı onlardan kurtulmak.

Sınıflandırma bağırsak solucanları, bağırsak parazit insanlar var

Dünyada toplam üç yüz eder, grev olabilir bir insan. Bunlardan üç sınıf veya 3 grubu taşıyan bir tehlike.

Yuvarlak solucanlar ya da genellikle denir olarak — nematod

Başlık başı olarak, nematod görsel olarak bakmak gibi yuvarlak parazitler, uçları sivri.

 • yuvarlak parlak bir temsilcisi nematod. Bu solucanlar benzer iğ, kadın ulaşabilirsiniz yaklaşık 40-50 cm uzunluğunda, erkek çok daha az. Tehlike bu solucanlar olmasıdır yaşadıkları sadece bağırsak, parazitler, hareket bağırsak, grev ve diğer iç organları. Yuvarlak kurt var şeffaf, neredeyse algılanamaz toros. Renk yetişkin bireyler olabilir sarımsı-kırmızı. Yumurta Ascaris sık sık calais, ancak bu demek değil ki, bunları kolayca algılayabilir;
 • whipworm — küçük bir solucan beyazımsı bir renk tonu. Genellikle bu tip bağırsak solucanları bulunur kala, bir yetişkin ya da çocuk. Parazit tercih ediyor olması, rektum, sırasıyla ve yumurta ayırır burada, izin doğru teşhis etmek;
 • Trichinella ulaşabilir yarı santimetre uzunluğunda, bir şey söylemek zor gibi görünüyor calais, çünkü bu tür bir parazit yok yumurta bırakır. Bu tür solucanlar bir viviparous, larva sonra doğum nakledilir vücuda kan damarları, kaplı, kapsül ve helak birkaç yıl sonra;
 • pinworms gibi bakmak küçük solucanlar uzunluğunda, bir santimetre var grimsi beyaz renk. Neredeyse imkansız karşılamak için yumurta, solucanlar bu tür fekal kitleler, çünkü kadın sürünme dışarı anal delik geceleri yumurtalarını bırakmak için deri kıvrımları. Nadir durumlarda, solucanlar yumurtalarını yatakta. Bu arada, yetişkin bireyler, bazen birlikte dışarı çıkıp dışkı, onları kolayca fark çıplak gözle bile var.

Şerit solucanlar veya cestodların

Var düz bir görünüm ve daha fazla gibi düz bant. Veri kurt gelişemez sadece insanlarda. Yumurta yassı solucanlar kapsül şeklinde almak gerekir dışarı bağırsak hareketleri ile, daha sonra gizlice toprağa ya da suya. Larva gerekli gelişimini balık ya da hayvan.

ürün listesi
 • sunduğu tenya en büyük kurt, bir hiç olabilir bir insan. Çoğu zaman o kadar büyür dev boyutlarda, yaklaşık 15-20 metre, kendisi solucan toplar dolaştırmak için dışarı çıkmak. Enfeksiyon oluşur ile sadece balık ürünleri, örneğin et, balık veya aynı ile spawn. Her gün erişkin ayırabilirsiniz yaklaşık bir milyon yumurta ile birlikte gitmek kalovymi kitleler. Yumurta, solucanlar bakmak calais gibi oval kapsül ile bir sarımsı-kahverengi renk tonu. Her bir yumurta vardır bir yumru, bir yandan, ve diğer vardır kapak;

Trematodlar veya solucanlar parazitler

Orada yaklaşık üç bin eder bu sınıf, ama bazıları çok şaşırtıcı insan vücudu. Onların ana özelliği — bu sivri ve enayi oldukları sabit iç organları, özellikle bağırsak, kan emme. Gibi görünüyorsun kurt calais bu grup? Onlar-ebilmek uzanmak ila sekiz santim uzunluğunda, sık sık onları bir vücut gibi düz levha, kolay bir yüzeye sabit kalır sabit durumda.

 • sibirya kurtlarını veya kedi fluke —tercih organizması içinde, kedinin vücudunda. Bu tür solucanlar vardır dikdörtgen şeklinde, uzun, en fazla bir buçuk santimetre genişliğinde yaklaşık biraz daha mm. Yumurta bu parazit var, zaten bitmiş bir grub ile birlikte dışkı çıkıyor. Daha da geliştirilmesi için yumurta almak gerekir, su, örneğin, bir göl veya nehir;
 • akciğer kelebeği daha sık görülür ve asya ülkelerinde, olarak iletilir bu kurt ile balık, yengeç ve diğer sakinleri denizler ve göller. Bu kurt tercih ederim yaşamak için akciğer, yumurta karşılamak için dışkı veya tükürük hasta kişi. Sonra dışarı çıkmak için ihtiyaç duydukları su almak, doğrudan bir enfeksiyon oluşmaz. Akciğer fluke yumurta var kırmızımsı bir renk, bu nedenle tükürük hastanın sık sık paslı bir renk tonu.
 • karaciğer flukes için de geçerlidir, düz solucanlara. Bu oldukça tehlikeli bir solucan, bir önemli ölçüde daha da kötüye durum, enfekte olmuş bir kişi. Tespit etmek, bu solucanlar dışkı imkansız altı ay. Yumurta solucan var oval büyük bir kapsül olan bir tarafta bir çıkıntı vardır.

Kurt calais: fotoğraf

Miyim fark yumurtaları, solucanlar içinde dışkı?

Eğer merak ediyorsanız nasıl görünüyor kurt calais çocuk ya da yetişkin, o zor onları bulmak olmadan büyütme aletleri. Nadir durumlarda, sen-ebilmek bulmak gibi parçacıklar ölü solucanlar, hatta canlı pinworms, ama yumurta parazitleri ayırt etmek neredeyse imkansız.

Bu yüzden laboratuar ortamında tespit eder, uzmanları mikroskoplar ve özel boyalar. Bu yüzden beklemeyin kendiniz tespit kurt küçük çocuk veya ev sahibi olmadan klinik ziyaretleri. Teorik olarak parazitlerin varlığı için işaret olabilir bazı belirtiler vardır.

Temel belirtileri gösteren parazitler, insan vücudunda

İlk aşamalarında mümkün olup olmadığını belirlemek için bir çocuk ya da yetişkin parazitler. Hatta muayene ve take çeşitli deneme testleri vermeyecektir yüzde yüz garanti durumuna parazitler. Parazitler zaman gerekli, ama bağışıklık verebilir anlamak vücuda nüfuz davetsiz misafirler: genellikle birkaç saat veya gün sonra enfeksiyon önemli ölçüde artar, sıcaklığı, görünür döküntü ve deride tahriş, ya da başlar, ishal ve kusma. Yani bağışıklık verir ne olduğunu anlamak için çalışır, mücadele söyledi.

Belirtileri worm istilası yenilgisinden sonra insan vücudu:

ürünler için kudret erkek
 • abdominal bölgede rahatsızlık oluşabilir keskin bir ağrı, özellikle yemek yedikten sonra;
 • sık sık ishal gibi bağırsak salgılar büyük miktarda sıvı kurtulmak için zararlı maddelerin bağırsak solucanları;
 • olabilir bağırsak tıkanması, kabızlık görünür sonra sonsuz büyük boyutları ile çakışıyor bağırsak vermez geçmesi dışkı kitleleri;
 • bulantı veya kusma, en sık yemeklerden sonra, özellikle bu gibi solucanlar;
 • alerjik reaksiyonlar, genellikle tezahür cilt şeklinde döküntü ve kaşıntı, eğer bir kişi zarar cilt, yüksek riski sekonder enfeksiyon;
 • ağırlık azaltma ya da tam tersi artan obezite. Kurt üzerinde olumsuz bir etkiye sahip metabolizmasında, çekin tüm yararlı maddeleri bırakarak, sadece insana kalıntıları. Ama virüslü olabilir ya da iştah kaybetmek, ya da, tam tersine, sürekli isteyen var, bilmeden önlemler;
 • baş ağrısı, sinirlilik ve baş dönmesi sık sık görünür, artan zehirlenme gibi zararlı salgılanan maddeler bağırsak solucanları, karışık kan, ne acı, sinir sistemi;
 • hava ve hatta ateş ile bağlantılı, zehirlenme, organizmanın, yetişkin solucanlar sık sık ölür, ağırlaştırıcı hüküm;
 • yorgunluk ya da kronik yorgunluk da bir sonucudur etkisi solucanların sinir sistemi üzerinde;
 • olası kaşıntı oteller, anal delik, belirti, sık sık tezahür varsa pinworms;
 • öksürük, kuru ve daha fazla içerik ile balgam olduğu gibi yumurta parazitleri.

Tedavisi nasıl yapılır kurtulmak solucanlar vücut çocuk veya yetişkin için kişi başı

Bulduktan sonra solucanlar dışkı, hastanın hastaneye gitmek gerekir, doktor nerede-parazit uzmanı ya da bu yapacak gerekli tüm testleri ve bulursa, gelişme derecesi helminthiasis yanı sıra bir tür helmint vurdu çocuk veya yetişkin için kişi.

 1. İlk olarak tercihen zayıflatmak parazitler, örneğin bir diyet. Kullanılmamalıdır yağlı, acı ve tatlı. Tavsiye bol maden suyu, yetişkinler için tavsiye edilen içme alkol birkaç gün önce tedavi.
 2. Şimdi atanır alımı ana ilacın, teslim, insan parazitleri.

Vardır ve diğer etkili ilaçlar kullanılabilir mücadelede bağırsak solucanları. Her ilacın aynı etkin maddeyi, bu farklı etkiler, çocuklar ve yetişkinler, bu yüzden almadan önce zorunlu bir doktora danışarak, daha da iyisi, eğer bu kendi kendine tedavi reçete sonra anket.

kudret kaydetme

Aldıktan sonra ilacın oluşur ve güçlü etkisi, zehirlenme neden olabilir, kusma, sıcaklık artışı ve hatta ateş, özellikle çocuklarda (nedeniyle zayıf bir bağışıklık). Birçok doktor ilaç aldıktan sonra gelen solucanlar almak için tavsiye edilir, aktif ya da beyaz, kömür için de ideal ve farklı bir jelleştirici. Bu ilaçlar temizler, bağırsakları ve vücudu ölü parazitler vermeden etkisi zehirlenme dağıtmak vücuda.

Sonra tedavi bitti, önerilen ders geri: kurt vurdu birçok organ ve şimdi geri yüklemek bağışıklık. Bu durumda bir kişi tayin alımı, vitamin kompleksleri, içme havuç suyu, yiyecek almak için daha fazla meyve. Ve en önemlisi, güvenli kalmak yeniden enfeksiyon bağırsak solucanları, zarar verebilecek olan, daha olgunlaşmamış dokunulmazlık tedavi sonra.