Anlamak parazitler vücuttan evde en etkili yöntemler

Görüntülemek için nasıl parazitleri evde biliyorduk hatta eski zamanlarda. O olmadan kimya, tablet, pahalı ilaçlar. Enfeksiyon vücudun görünmez oluyor adam kendisi için. Anlaşılan yumurta, solucanlar herhangi bir yerde olabilir – açık, halka açık bir yerde, ulaşım. Taşıyıcı helminthiasis olan hayvanlar, hasta insanlar. Yumurta, solucanlar sahip iç çamaşırı, giysi, havlu, kürk, evcil hayvanlar için. Çevreye düşmek dışkı ile.

Karın ağrısı

Nerede lokalize parazitler

Vücutta insan organizması 250'den fazla çeşit kurt. En sık görülür:

 • pinworm;
 • ascaris;
 • tsepen;
 • whipworm;
 • Trichinella;
 • tenya;
 • ekinococozis;
 • fluke;
 • çarpık kafası duodenal ülser;
 • Fasciola.

Enfeksiyon vücudun olur yemek sırasında ya da doğrudan temas ile larvaları insan derisi. Büyük bir kısmı parazit lokalize bağırsak. Ama önce bu larvaları kendilerini farklı iç organları. Vücut içine alma, larva hızla ayrılıyor yumurta, nüfuz kan. Aşamasında geçiş olabilir, kalp, karaciğer, safra yolları, rahim, kemik iliği, kan damarları, sonunda bulurlar, akciğer. Olmak, bu organ, hızla gelişen, zarar organ doku ile sonuçlanan, oluşmuş yapışıklıklar, yara izi, kist. Enfeksiyon belirtileri solucanlar bu aşamada benzer grip, zatürre. Birlikte balgam ayrılıyor hafif, zaman yutulur oluyor yeniden bulaşmasını organizma. Bu sefer larva tekrar bulurlar bağırsak. Devam kendi gelişimi kadar cinsel olgun bireyler.

Ancak yaşam döngüsü kurt her zaman geçer böyle bir düzeni. Yetişkin kurt tekrar nüfuz kalp, karaciğer, akciğer, kemik, beyin ve diğer iç organları. Sık sık varsa, açık bir belirti helminthiasis doğru tanı koymak için başarısız. Peki görüntülemek parazitler, ve bunu yapabilir miyim evde?

Lavman

Yöntem, vücut temizliği

Canlı düşmek dışkı kitle sadece bazı tür parazitler. Bunlar pinworms. Diğer görüntüler zaten bir azap vardır. Nedeniyle tüm bu ve daha çoğu parazit var, kancalar, vantuz, diğer cihazlar ile olan sıkı tutunmak cesaret. Pinworms özgürce sürün bağırsak, bu nedenle aktif faaliyetleri bağırsakların dışarı atılır, vücut ile birlikte dışkı. Bu nedenle, vücudun arınma yönelik atılımı parazitler dışarı. Bunu yapmak için nasıl? Bağırsak solucanları gerekir başlangıçta öldürmek. Ancak, o kadar basit değil.

Ölü parazitler tehlikeli bir canlı. Onlar büyük miktarda salgılar toksinler. Zehirlenme vücudun çeşitli yan etkileri vardır. Sık sık sonra, vücut temizliği sırasında beceriksiz kullanımı, halk yemek tarifleri, hasta çıkıyor duvarlarında bir hastane odası. Dikkate tüm nüansları vücut temizliği, gözlemlemek için öneriler.

Atılımı hızlandırmak parazit insan vücudu yardımcı bir yöntem olarak temizlik lavman. Bu amaçla hazırlanan özel bir kaynatma. Benzer bir yöntem temizlik – müshil alımı. Her bağırsak hareketi çıkan belli bir sayıda canlı, ölü kurt.

Etkili bir yöntem vücut temizliği – hazırlık süreci

Enfeksiyon vücudun görünmez oluyor. Yavaş yavaş bozulur, iç organlar, zayıflamış bir bağışıklık sistemi oluşur, guatr, bağırsak ve diğer hoş olmayan dönüşüm. Öldürmek için hamlede parazit olabilir, ama bu riski artmaktadır güçlü toksisite. Ve keçeleşmiş yaprak büyük boy yol açan bağırsak tıkanıklığı. Önce kurtulmak, evde bulunan parazitler hazırlamalıdır organizma.

Yöntem düzeltilmesi güç. Diyet ortadan kaldırmak, tatlı yemekler, un, çörek, şeker, kahve, kızartma, yağlı gıdalar. 3 gün önce bir temizlik gerekir yemek tahıl, sebze, salata ile bitkisel yağlar, otlar, sarımsak. Bol sıvı içmek en az 2 litre günde. Bu belki bitkisel çay, siyah, yeşil, mineral durgun su. Aynı diyet sırasında hazır bulunması ve tedavi. Doğru beslenme, biraz yükü azaltmaktır sindirim organları sakinleştirir, sinir sistemini, sürecini kolaylaştırır ve bağırsak hareketini kolaylaştırır. Buna paralel olarak hazırlık yöntemi almak gerekir sorbent, onlar azaltmak, gaz oluşumu, şişkinlik rahatlatmak, toksinler. Olarak sorbent için, kabul edilebilir normal bir aktif karbon. Yetişkinler için, 2 hap, günde iki kez. Çocuklara vermek için 1 tablet.

Sarımsak

Vücudu arındırıcı tedavi edici lavman

Yöntem kötü ama verim arıtma parazit yüksek. Lavman yapıyorlar ve belirli bir desen – günlük bir mola ile. En iyi zaman yatmadan önce. Tedavi süresi bağlıdır, seçilen temizleyiciler vücut parazitler. Aşırıya. Yöntem, vücut temizliği kullanımı ile lavman parazit neden olan bir yan etkisi kabızlık. Tedavi sonrası mutlaka yönlendirmek için çaba kurtarma bağırsak mikroflorası. Diyet gösterildiği birkaç hafta sonra aktif tedavi.

Yemek tarifleri, lavman parazit, uygulama devreleri

 • Soda. Biri olarak kabul edilir en etkili bir vücut temizliği için. Çekilme parazitler bir hafta olabilir. Birincil aracı olarak kullanmak, kabartma tozu. İçin bir prosedür lavman gerekir 800 ml su, 20 gr kabartma tozu. Ilık suda çözünmüş kabartma tozu. Oraya eklemeniz gerekir 1 çay kaşığı tuz. Isıtmak için bir ilaç bileşimi arasında rahat bir sıcaklık 42 derece. Bağırsak tavsiye sürdürmek için harç yaklaşık 30 dakika. Lavman yapmak ile bir gün. Tedavisi süren 10 gün. Bu anlaşılmalıdır, soda parazitleri öldürür. Görüntüler atıkların vücuttan toksinlerin ortaya çıkan yaşam sürecinde bağırsak solucanları, ve zaten ölü vücut. Tedavi sırasında takip etmek gerekir, kendi duyguları, vücudun yanıttır. Eğer ağrı bir bağırsak hareketi sırasında ya da arasında bir prosedür gerekir tedavi durdurmak.
 • Süt ve sarımsak. Böyle bir yöntem, vücut temizliği en etkili olarak kabul edilir varsa pinworms, Ascaris. Sarımsak-süt lavman bir koruyucu. O rahatsız edici duvarı olmadan etkilenen bağırsak. Sarımsak neden parazitler terk bağırsak doğal ve süt onlara yardımcı olur bu. Bu yöntem, vücut temizliği için tavsiye çocuklar, hamile kadınlar. Çıkarmak için, parazit bağırsak tutmak gerekir 3 yaptırabilirsiniz. Her gün akşam. Hazırlamak için kullanmanız gerekir ılık süt, baş taze sarımsak. En son ezilmiş, dökülmüş süt. Sarılmış kapasite havlu, ısrar 7 dakika. Yetişkinler için kullanıyor, 800 ml süt, bir zaman, bir çocuğun 5 yaşından büyük – 500 ml az – 250 ml.
 • Suyu. Çözüm için lavman kullanmanız gerekir oda sıcaklığında su, ekşi suyu – limon, kızılcık, kızılcık, topalak. 1,5 litre su ekleyin, 2 çorba kaşığı meyve suyu, 1 tuz. Son çözüyor dolayı ortaya toplantı lavman. Temiz bir organizma, parazit, bu şekilde 1 kez. İçin prosedürü takip edecek, sık sık idrar, dışkılama, haline terk organizma, asalak. Son kez onları daha fazla olacak sadece.

Çok önemli bir tedavi şemasına sadık. Eğer vücut acı tepki, bir yordam veya bir çocuk çok küçük, kullanan başka bir temizlik yöntemi.

Isırgan infüzyon

Müshil için vücut temizliği parazitler

Benzer şekilde davranan bir önceki yönteme vücut temizliği. Müshil teşvik peristaltizm, bağırsak geçişini kolaylaştırmak fekal kitleler.

 • Hint yağı. Kabul etmek gerekir, en fazla 3 gün üst üste. Şu anda hint yağı al eczaneden kapsül. Daha rahat kullanmak için tam olarak bu şekilde. Stok olmalı 2 ila 6 saat serbest zaman ilaç aldıktan sonra. Kolay içmek için 2 saat. Sabaha kadar bağırsak kazanır, belirli bir şema. Vücut için hazırlamak yardımcı olur. Ayrıca, gece vücudu sakinleştiriyor, parazitler ayrılır duvarlar, düşmek dışkı kitle dışkılama sırasında. Yarım saat bir yetişkin için kişi almak gerekir 30 gr hint yağı. Çocuğa vermek 5-10. Birlikte asitli su, kefir, yoğurt. Olabilir bütün bir porsiyon hemen içki. Özellikle alırken gece. Yerine hint yağı içmek için herhangi bir bitkisel yağ – ayçiçek, zeytinyağı, deniz dikeni, keten tohumu. Doz başına 1 kez 30 ml.
 • Havuç suyu. Kullanın taze sıkılmış. Çok önemli hemen önce hazırlanır. 1 kez içmek gerekir az 200 bardak meyve suyu.
 • Kefir. Doğal müshil temizliği için olan her şey, olumlu etkiler bağırsak durumunu. Bir gün içmek için yaklaşık 1 l İçin hafif müshil etkisi yeterli 2 bardak.
 • Dereotu. Rezene tohumu biri olarak kabul edilir en etkili maddeler ile mücadele söyledi. Vücut temizliği için ilaç almak gerekir ve belirli bir desen. Sabah aç karnına yiyip 1 çorba kaşığı tohum. İle birlikte 2 bardak su. Çocuklar için arınma gerekir, öğütmek, toz ya da vermek, bir çay kaşığı rezene. Akşam içmeye 15 ml magnesia. Prosedüre 3 kez. Haftada 1 kez. Dilleri 14 gün alınmalıdır dereotu olmadan magnesia her dördüncü gün.
 • Isırgan infüzyon. 2 yemek kaşığı. yemek kaşığı ısırgan otu dökülür 400 ml kaynamış su. Servis kapak, ısrar günde. Almak, temizlemek için gün boyunca.
 • Keten tohumu. Dökülür 2 yemek kaşığı. yemek kaşığı tohum bir bardak su ile. Zaman gece. Sabah içerler aç karnına tohumları ile birlikte.
 • Bir salata. Haşlanmış pancar ile karıştırılır, havuç, kuru erik. Her türlü bitkisel yağ, tuz. Yemek gerekir sabah.
 • Elma suyu. Kullanmak ekşi-tatlı elma, en iyi yeşil çeşitleri. Bir kez içmek gerekir en az 200 ml. hemen önce Hazırlanır.

Halk laksatifler bağımlılık değil, vücudun herhangi bir yan etkisi var, bu çok önemlidir. Yalnızca dikkate bireysel özellikleri vücut önlemek için alerjik reaksiyonlar.

Nasıl vücut kurtulmak parazitler

Olarak tedavi bileşenleri, hareket, bitki, tohum, sebze, meyve. Her araç temizliği için hazırlanan reçete almak ve belirli bir desen. Ne seçmek için karar bireysel. Hepsi hızlı etkisi, olumlu bir sonuç. Evde parazitlerden kurtulmak için, birkaç gün içinde tüm kurallara tabi anti-worm tedavisi.

 • Kabak çekirdeği. Zengin bir kompozisyon çekirdeği olumlu etkiler sindirim sistemi, bağışıklık sistemini geliştirir. Hızlı bir şekilde onarır, vücudun aktivite sonrası parazitler. Diğer şeylerin yanı sıra, onun içerdiği bileşen, bir kurt görür gibi zehir. İlaç vermek, çocuğa, mutlu tedavisini kendisi. Değil kontrendikedir, bu yöntemin vücut temizliği parazitler hamile. Tohum almak için ya kendiniz dahil ile diğer ilaçlar. En kolay yolu arıtma – sabah aç karnına yenmelidir avuç soyulmuş çekirdeği. Bir müshil olarak 30 dakika sonra kabul havuç suyu.
 • Ceviz. Soyulmuş fındık ezilmiş. Dökülür 4 yemek kaşığı kompozisyon bir bardak kaynamış su. Kısık ateşte tutulur kaynama kadar. Israr 30 dakika. İçmek için, temizlik için gün boyunca küçük öğünler.
 • Kabak çekirdeği
 • Triad. Bilinen bir yöntemi etkili bir vücut temizliği. Evde elde edilebilir devasa bir sonuç. İçerdiği 50 gr karanfil, 100 gr tansy, 30 gr pelin. Başarının sırrı karışımı eylem her biri. Birlikte bitkiler sayesinde vücut temizlemek parazitler, normalleştirmek işi. Solucan otu tüketmek yetişkin böcekler, pelin ve karanfil ile mücadele larva farklı bir gelişim aşamasında, yumurta parazitleri. İlaç almak gerekir ve belirli bir desen. Tüm bileşenleri açmak tozu. İlk gün kabul temizliği için aç karnına 1 çay kaşığı. İle birlikte normal su. Ardından sil acı bal, reçel, meyve suyu. 2,3 gün içmek aynı dozda, günde iki defa. Daha sonra üç kez. Tedavi yaklaşık bir ay. İlk vücut parazitlerden temizlenir, sonra toksinlerden kurtarır. Süresi arınma şiddetine bağlıdır helminthiasis.
 • Sarımsak. Çekilme parazitler bu madde çeşitli yollarla, yöntemlerle. Bir kaç tanesi. Sarımsak ezilir, uygulanan topuk, sabit bir yara bandı. İnsanların bütün gün onunla. Aktif bileşenleri sarımsak içinden geçebiliyor cilt, nakledilen kan vücuda. Çok etkili bir yöntem bir helminthiasis onun başlangıç aşamasında. Ne zaman larvaları gibi hala damarlarında. Sarımsak fırında pişirilir, uygulanan gece göbek bölgesinde. Pm ile dökün bir kaç diş sarımsak bir bardak kaynamış su. Sabah içerler aç karnına.
 • Konyak. Satın almak gerekir, kaliteli bir içki, dolgulu alkol temizlemek için uygun değildir. Tedavisi gece. Bu süre içinde çoğu parazit özgürce sürünerek, bağırsak. Yaklaşık 2 saat gece gerekir, bir fincan yeşil çay. 5 dakika sonra – 100 gr konyak. Bu alkollü içecek tabanlı meşe kabuğu köreltiyor uyanıklık parazitler. 15 dakika sonra alınmalıdır 50 gr hint yağı. Bundan önce, onun kadar sıcak, vücut ısısı. İstendiğinde, bulantı içmek için su ile limon suyu ya da sende bir dilim kuruluğu. 10 dakika yatağa uyumaya. Vücut parazitler başlar temizlenmesi sabah. Tedavinin gidişatı 3 gün üst üste.

Vücuttan parazitleri temizlemek gerekir yılda iki kez. Yöntemleri, yolları, yemek tarifleri arıtma seçilir, kendi takdirine bağlı olarak, bireysel bir organizmanın özellikleri. Bu çok önemlidir. Bunların her biri, tanınan, iyi yıllar.