Etkili en iyi fon bağırsak solucanları ve parazitleri

Enfekte bağırsak solucanları ve parazitler, bir çırpıda – sadece yemek yıkanmamış meyve ya da kötü işlenmiş et, pat evcil hayvan yükseltmek veya herhangi bir nesne ile arazi. Ama bağımsızlık kaynak aktarımı helmint, tedavi, onlardan mutlaka. Çünkü onlar kışkırtmak için çeşitli bozukluklar vücutta ciddi patoloji, bazıları çok zor müsait ilaç tedavisi. Parazitlerin kurtulmak gibi basit ve enfekte olur. Sadece bir şeyler içmek için etkili bir ilaç bağırsak solucanları. Ama ne? Ve nasıl doğru bir seçim? Bu konuda ve diğer pek çok şey şimdi ve biz konuşuruz.

Hap

Türlü kurt ve özellikleri

Almadan önce bir kez ya da başka bir çare solucanlar, ilk önce bir yüklemeniz gerekir doğru bir görünüm worm istilası, yani ona göre daha fazla özgüllük tedavi. Bugüne kadar insanlığın bilinen şu tür parazitler:

  1. Nematod. Bu geleneksel yuvarlak solucanlar en sık vurmak, insan organizmalar. Onların boyutları değişebilir birkaç mm ila 40 cm ve daha fazla. Nematod da var kendi sınıflandırma. Onları ayrılır trichocephalus trichiurus, trichinella, pinworms ve Ascaris. Yerleşmek çoğunlukla bağırsak, ince ve kalın bölümleri.
  2. Trematodlar. Bu parazitler var düz bir şekil ve onun uzunluğuna ulaşabilir buçuk metre. Onların özelliği, onlar yerleşmek için kesinlikle herhangi bir organ, takılması, ona yardım vantuz bulunan var kafamda.
  3. Şerit solucanlar. Bu solucanlar da var düz vücut ve enayi kafasına. Ama aksine trematodes, onlar-ebilmek uzanmak büyüklüğü 18 cm! Bu kullanarak solucanlara ait boğa tsepen, sunduğu tenya ve domuz tsepen. Yerleşmek bu parazitler çoğunlukla ince bir bölümü bağırsak. Ama bazı özel durumlar vardı, onları tespit edildi insanlar ve diğer organlarda, örneğin, mide, karaciğer ya da böbrek.

Ve etkili bir şekilde başa worm var, doğru seçmeniz gerekir etkili bir ilaç bağırsak solucanları, insan için bir olumsuz etkileyebilecek parazit, neden bu, güçlü bir hasar hastanın sağlığı için. Bunun için mutlaka bir doktora görünmeliyim, bir reçete teslim için özel bir analiz ve kapsamlı bir inceleme. Onların sonuçlarına göre o almak için bir çare bağırsak solucanları ve parazitleri, bir en etkili bu durumda.

Unutulmamalıdır ki, her zaman tedaviden daha etkili bir tedavi. İzlemek için gerekli olan hijyen, arzu bazen içecek kursları, özel katkı için bağırsak temizliği. Aşağıda bazı benzer ilaçlar. Dikkat! Her türlü temizlik çok önemli, bol su içmek, en az bir buçuk-iki litre bir gün!

Otlar ve doğal yağlar

Sık sık verilen ilaçlar helmint

Eğer türünü bilmek worm istilası almak için en iyi çare kurt değil büyük bir sorun haline. Orada çeşitli ilaçlar, uzun vardır ilaç pazarının ve güvenini kazandık, doktorlar ve hastalar.

Bu ilaçlar bağırsak solucanları yetişkin var geniş bir listesi, kontrendikasyonları ve yan etkileri ve çünkü olarak uygulamak için tıbbi tedaviye, sadece daha sonra dikkatli bir inceleme ile açıklamalı.

Oluşan bu ilaçlar gibi maddeler, eylem kime yönelik immobilizasyon parazitler ve onların vücuttan doğal bir şekilde. Bunu yapmak için, sadece tek bir uygulama için ilaç. Ancak ne verilen her türlü helmint yumurtalarını, tedavi tekrarlanmalıdır çift. Mola arasında geçmemelidir 2 hafta. Aksi takdirde tedavi yeniden başlamak zorunda kalacak.

Tabanlı araçlar, doğal yağlar ve otlar

Alternatif eczane ilaçlar – ilaçlar, bitkisel ve doğal yağlar. Birçok durumda, onlar-ebilmek değil var olmak daha az ve daha etkili kimyasal ilaçlar. Ve en az onlar daha güvenli. Tabii ki, bu durumda kesinlikle uyulmalıdır deyim ve doktor tavsiyesi.

Bitkisel şurubu parazitleri – sıvı şurup bağırsak temizleme ve anti-parazit. Kompleksi içerir pelin, solucan otu, siyah ceviz ve eğrelti. Bağırsak temizliği için içerir rezene ve çimen katıldı. Dikkat! Senna sahip güçlü bir müshil etkisi. İlaç içermez dolgu maddeleri ve kimyasallar.

Temizlik bağırsak – bu kompleksi içeren iki çeşit kapsül. Bunlardan biri, karışım, çözünür ve çözünmeyen lif bağırsak temizleme. İkinci bir karışım otlar kaldırmak için parazitler. Kapsamlı bir program onlar aktive vücudun yeteneği kendini atılımı atık, toksinler ve parazitler.

Formül için parazit kontrolü – tamamen bitkisel formül, etkili birçok çeşit parazit. İçerir, kabuğu gri ve siyah ceviz, onlara, sarımsak. Çocuklar için uygun bir ile beş yıl.

İlaç tabanlı sarımsak ve kırmızı biber. Hızlı ve verimli çalışan, ancak kontrendikasyonlar vardır (kabul edilemez çok yüksek olduğunda, basınç, mide ülseri vb.).

Karışımı, karanfil, pelin, siyah ceviz, Nimes ve diğer otlar. Hesaplanan 30 günlük kurs. Görüntüler gastrointestinal çoğu tür parazit.

Organik ilaç parazit kontrolü – organik karışımı, bitkisel ve süper yiyecek, hem de içeren lif. Bu ders için 10 gün.

Özellikleri tedavi

Alarak ilaçlar bağırsak solucanları, geniş spektrumlu, mutlaka uyulması gereken özel bir diyet. Genellikle, ek ilaca tarif edilir, hangi yiyecek ve içecekler tutmak için gerekli zaman tedavi. Çoğu zaman onlar, şunlardır:

Süt ve süt ürünleri
  • süt ve süt ürünleri;
  • hazırlanan uygulama ile çiğ et veya balık;
  • alkollü içecekler.

Bu son derece tavsiye tüketilmesi zamanında tıbbi tedavi tetikleyebilir gıdalar çıkması kabızlık önleyeceği süreci atılımı worm istilaları vücuttan. Bu ürünler şunlardır:

  • yağlı ve kızarmış yemekler;
  • unlu mamüller;
  • şekil;
  • patates.

Bağlı kalarak böyle bir diyet, mükemmel temizleme işlemi, vücudun bağırsak solucanları. Ama anlaşılıyor ki kabul de-ısınma ilaçların sebep olabilir ortaya yan etkiler arasında olan bulantı, kusma, uyku hali, letarji, kaşıntı, deri döküntüleri, azalmış konsantrasyon, vb bu Nedenle, tedavi sırasında daha iyi sadece evde. Meşgul sürüş araçlar için tavsiye edilmez.

Unutmayın, etkili ve hızlı bir şekilde kurtulmak için bağırsak solucanları, değmez self-medicate. En iyisi bir doktora başvurunuz, teslim edin, gerekli tüm testleri ve kesinlikle hareket tüm önerileri.