İlaç tedavisi insan vücudundaki parazitler

Önce sorusuna cevap aramak, kurtulmak için nasıl, parazitler vücutta ilaç ders, bilmek önemlidir, ne tür patojenler, helmint, mevcut bağırsak. Glistnaa saldırı yaygın dünya çapında. Halk ilaçları olabilir sağlamak için uygun tedavi. Önlemek için geçiş kronik evre ve nüks önlemek, parazitleri ortadan ilaçla.

parazitler vücutta

Parazit tedavi

Parazit solucanlar var, özellikleri bir dizi sağlayan, hızlı bir şekilde çoğalırlar, alerjiye neden, hastalık duvarlarında bağırsak, yeni kurbanlar bulmak ve yavaş yavaş zehir vücudu atık geçimlerini. Temizlik parazit değer üretmek, hemen, kadar, vücudun kaybettiği için tüm besin. Doktorlar-bulaşıcı hastalık geliştirilen kapsamlı bir tedavi için yardımcı olan bir etched parazitler. Uygulandığında, bu veya diğer anti-parazit faaliyetleri dikkate aşağıdaki faktörler tespit edilebilir tanısında klinikte:

 • süresi enfeksiyon;
 • yoğunluğu;
 • frekans istila dokular organları;
 • seviye zehirlenme.

Homeopati yollarından biridir kurtulmanın eder. Tedavi, hiçbir yan etkisi yoktur ve dönük değil imha solucanlar ve kazanç vücudun savunma. Kişisel tavsiye başvurmak gerekir uzmanlar. Nasıl yapılır kurtulmak vücuttaki parazitleri ilaçla? Klasik sürümünde tedavi worm istilası orta yoğunluk şema kullanılan ilaç tedavisi 3 aşamadan oluşur:

 1. İnsan vücudu ve iç organları dikkatle hazırlanmış sürecine söktürücü, bağırsak solucanları. İle birlikte, ilaç, toksin bağlayıcı, kabul, bitkisel yağlar (keten tohumu, kabak).
 2. Ana sahne – kabul anthelmintic para. En etkili olanları olumsuz etkiler vücutta, ama bozma patolojik bir ortam yaratarak, dayanılmaz bir yaşam için kurt koşullar.
 3. Kurtarma güçlü bir ilaç. Önemli bir ders sonra rehabilite işlevi SİNDİRİM sistemi kurma çalışmalarını akciğer, karaciğer ve böbrek hastalığı, bağışıklık geliştirmek, normale döviz eser elementler ve vitaminler. Normale iş karaciğer yardımcı olacaktır aracı olan bir parçası olarak aktif bir madde thistle.

İlaç parazitler, insan vücudunda

Bugüne kadar eczacılar geliştirdik ilaçlı ilaçlar, sağlık için güvenli salgılamak eder. Bir diğer avantajı ilaç idaresi, bitkisel ilaçlar yeteneğidir net bir şekilde etkilemek için, belirli bir tür solucan. De-ısınma ilaçlar iki gruba ayrılır: yön eylem (etkileyen bazı gruplar helmint) ve tedavi parazitler geniş bir yelpazede.

Hap parazit

Almak için etkili bir ilaç, parazitler için insan sadece bir doktor olabilir. Türüne bağlı olarak, parazit, doktor reçete olacak, doğru tedavi şeması. Okul öncesi ve okul çağındaki her şeyden daha fazla etkiler pinworms ve giardia, ama genç vücudu ile başa çıkmak mümkün olmayabilir güçlü ilaçlar reçete edilir, hafif eylem ve güvenli ilaçlar parazitler insan vücudunda.

parazit tedavileri

Yetişkinler daha duyarlı penetrasyon vücut cestodes, nematodes ve trematodes. Bunları düzeltmek için bir konum belirlemek gerekir yerelleştirme ve tek tür üç ana helmint türleri. Eğer penetrasyon kurt barsak alan olmadı, o zaman satın almak için eczaneden ilaçlar parazitler insan vücudunda.

Nematod

Yuvarlak solucanlar aşındırma yoluyla vücuttan özel hap nematod. Etkin madde ilaçlar giderir, larva ve yumurta ve köprü gibi yetişkin bireyler. Buna göre, doktor reçete 2-3 hafta sonra tekrarlanan tedavi sırasında. Sonra 5 saat sonra ilaç hastaya lavman koymak ile potasyum permanganat istediğiniz yerine müshil biri magnezyum sülfat ya da bitkisel ilaçlar (veya ravent seine).

Kurtulmak için, helmint, uzman atar hastaya oksijen terapisi – kapsamlı tedavi, hangi yatıyor giriş oksijen bağırsak ne yapar temizlik alanı doğal olarak. Kadınlar, bulundu pinworms, acilen onları tedavi etmek için, çünkü onlar-ebilmek almak vajina ve neden hoş olmayan bir hastalık.

Trematodes

Yassı solucanlar veya kurtlarını bir araya getirilmiş birçok türde. Özellikler 2 form parazitlik trematodes: akut ve kronik. Hastanın ayrılıyor ve hoş olmayan belirtiler tezahür gibi deri döküntüleri, karın ağrısı, sindirim bozukluğu, hafif ateş. Eğer birlikte enfeksiyonu bu tür helmint uzman algılar bakteriyel enfeksiyon, o zaman atanır, kapsamlı bir tedavi içeren vücut temizliği ve resepsiyon antibiyotik tedavisi. Hangi tablet parazit için en etkili?

Da kanca

Böyle bir grup parazit tenyalar, ilgili sunduğu tenya, boğa, domuz ya da cüce tsepen. Bazı veri türlerinin helmint bildirilen ilk tıbbi farkında ve gelir dirençli geldiği yer da kanca. Çoğu durumda, haşarat öldürmek için yeterli tek bir ilaç, ama, gerekirse, doktor reçete ikinci ders. İlaç dozu hesaplanır vücut kitle indeksi hasta önlemek için aşırı doz.

Bir helminthiasis kurtulmak için solucan yardımcı olabilir cerrahi müdahale. Parazit kesilir, eğer lokalize deri altında ve ilaçlar istenilen sonuç vermemiştir. Tam arındırmak için, vücudun da kanca gösterebilir çıkış yolu, baş ve boyun helmint (skoleksa). Eğer bu olmaz, bantlı solucan yeniden büyür.

Damla parazitler için insan

Kanıtlanmış, damla parazitler insanlar için daha az olumsuz yan etkileri yoktur, çok yıkıcı bir etkisi vücut, hap daha solucanlara karşı, ilaç bileşenleri olmayan görüntüler tamamen emilir ve organları. Aktif maddeler içerdiği damla, tamamen birlikte gitmek kalovymi kitleler ve idrar ile atılır. Otelin nazik yöntemine nötralize parazitler, ilaç tedavisi damla gösterildiği bir çocuk ya da bir kişi ile kronik hastalıklar.

Şelatörlerin temizlemek için

İlaç grubu olan, iletişim yeteneği oluşturmak ve çözümlemek yoluyla adsorpsiyon veya taşınma endojen ve eksojen maddeler, sözde «şelatörlerin». Tüm ilgili bileşenleri zarar vermeden, sağlık, dışkı ile atılır. Temizlik barsak parazitleri ile gerçekleşir enterosorbents. Bir sürü isimleri var ilaçların anlamak için, hangi kuvvet altında sadece bir doktor. Boyutunu temel moleküllerin adsorpsiyon kapasitesi uzmanı atayabilir biri gibi etkili ilaçlar.

enzimler parazitlere karşı

Enzimler

Hormon enzimatik tedavisi mutlaka reçete bulaşıcı hastalık sonra hastanın vücut serbest parazitler. Rehabilite bağırsak mikroflorası gerek acilen: toksik bozunma ürünleri atık, patojen mikroorganizmalar ve güçlü ilaçlar olamazdı görünmesi üzerine yumuşak olanları korumalı mide duvarlarında. Süreci hızlandırmak için istikrar geliştirmek, sindirim fonksiyonları ve besin emilimini kullanılan aşağıdaki enzimler için kurtarma bağırsak.

Vitamin tedavisi

Başarılı bir kurs faaliyetleri ortadan kaldırmak parazit solucanlar tercihen doyurmak vücut kayıp besin, daha başarılı bir şekilde yardımcı olacaktır vitamin tedavisi. Bir gipovitaminose yeteneği azalır, vücudun karşı reinfection ve geri güç sonra önceki. Vitamin sentezi için gerekli yeni hücre, enerji, eğitim, enerji hücreleri, sindirim geliştirmek. Tüm çaba değer yönlendirmek bağışıklık artırılması, zarar worm var. Boyunca bu tür vitaminler:

 • retinol (A);
 • piridoksin (B6);
 • tokoferol (E vitamini);
 • riboflavin (B2);
 • askorbik asit (c);
 • niasin (PP).