Eyleme temizlik teknikleri, vücudun parazit evde

Biz nadiren sanmıyorum, ne miktarda parazit yaşar vücudumuzda – çok sayıda video vardır internette, nerede, tüm bu kendi gözleriyle görmek.

Parazitler

İlk etapta, tabii ki, solucanlar (worms), varlığı olan biz bile şüpheli değil, kadar helminthiasis girmeyeceğim daha ağır faz, ve anormallik gastrointestinal sistem ve diğer organların, duygularını ve kötü duygu suçladı dahil olmak üzere her şey çalışmaktadır.

Neden ve ne zaman temizlik yapmak için vücudun parazit

Uzun yıllar boyunca vücudumuzda biriken ağırlık toksinler ve toksinler; ağırlık salgılanan toksinler de yaşam sürecinde parazitler, ve yavaş yavaş zehirliyor onu.

Çok sevmiyorum irtibata doktorlar, hatta hakkında bilmek varsa, bağırsak solucanları, geçirmeyi tercih temizliği kendiniz yapabilirsiniz.

Ancak, ayakkabı, vücut parazitler, evde olay değil sadece çok önemli, ama gerektiren belirli bir bilgi.

Parazitler ile birlikte solucanlar hakkında bilinen tüm, arasında, çeşitli mantarlar, virüsler, protozoa, vb, sayısı onlarca veya yüzlerce.

Evet kurt değil, emin yaşar, SİNDİRİM sistemi, uygun lokalizasyonu bir dizi bir tür olabilir, herhangi bir vücut, kadar, kalp ve beyin.

Kendi hayatımız ve insan vücudunda sadece mahrum bir bölümü besin, gıda ile geliyor, ama nedeni zehirlenme, toksinler, hasarı salgılanan söyledi.

Varlığı hakkında parazitler, özellikle bağırsak solucanları, gösterebilir, aşağıdaki belirtiler:

 • işlev bozukluğu, SİNDİRİM sistemi, ile birlikte karın ağrısı, bulantı, bazen kabızlık ve/veya ishal;
 • köklü bir değişiklik, vücut kitle indeksi (genellikle aşağı doğru, ama bazen neden olabilir aşırı kilo) çok yüksek olduğunda, veya, tam tersi, düşük iştah;
 • hissi, sürekli yorgunluk, halsizlik, uyku hali ve uykusuzluk;
 • sık sık baş ağrısı;
 • anormallik, karaciğer ve safra kesesi;
 • bir damla kandaki hemoglobin düzeyine kadar anemi;
 • alerji belirtileri olan, daha önce de belirtildiği gibi, en sık olarak deri döküntüleri;
 • bağışıklık koruması.
Tanı

Ancak, daha önce belirtildiği gibi, tür helmint inanılmaz sayıda, ve için etkili bir tedavi bulmak gerekir, hangi çeşit tasallut vücutta.

Hiçbir laboratuvar imkansız, evet, ve onlar her zaman ilk kez vermek, güvenilir sonuç, bu nedenle, başlamadan önce vücut temizliği için önerilir geçmek istediğiniz testleri birkaç kez.

Unutmamak gerekir ki, en tehlikeli helminthiasisов karakteristik asemptomatik akışını, ve sadece kendi zamanında tespit olabilir sık sık önlenebilir ölüm.

Ama bile helminthiasis ve tehdit gibi ölümcül sonuçları yapabiliyor tamamen zehir hayat, yani, ondan kurtulmak lazım, herhangi bir uygun şekilde, medicamental ya da halk ilaçları evde.

Nereden başlamalı? İlk olarak, bir doktor tarafından tedavi ve teslim atanmış analizleri. İkincisi, temizlenmesi gerekir değil sadece vücut, ama etrafındaki alan helmint yumurta vurabilir onu, tozlu halı, zemin kaplamaları, nevresim, mobilya yüzey, vb ve uzun süre korur, canlılık evde.

Gerekir:

 • özellikle dikkatle önlemler kişisel hijyen;
 • tabi bu tür gıdalar, et ve balık yeterli ısıl işleme ve sebze ve meyveler nasıl yıkanmalıdır.

Bu, tabii ki, tüm önlemler için uyarılar helminthiasisов, ama onlar bile yardımcı riskini azaltmak için yeniden ücretleri.

Teknikleri vücut temizliği

Pek kimse kesin olarak söyleyebiliriz, ne en iyi ayakkabı, özellikle evde.

Tıbbi araçlar daha hızlı hareket, bunların çoğu genel kabul edilir bir kez, genellikle tekrar aldıktan iki hafta sonra, ancak, unutmayın, onların contra endikasyonları ve yan etkilerle.

Tedavisi için halk ilaçları genellikle yapılan bir ders, bir ila birkaç hafta için, ama o daha nazik.

Seçmeden önce bir yol temizliği, organizma, parazit, evde okumanızı öneririz tarifi, şema alımı, olası kontrendikasyonları ve seçmek en etkili ispat edecektir karşı belirli bir tür helminthiasisа bir tanısı var size veya sevdiklerinize.

Lavman

Unutmayın bazı ilaçlar çocuklar için uygun değildir, ayrıca, bulmak gerekir, doğru doz ve şemasını almak ve onları değiştirmek değil.

Bulursanız tahammülsüzlük herhangi bir fon, tedavi durdurmak gerekir ve başka bir seçim.

Güzel hakkında yorumlar, temizlik, vücudun parazit ve Semenova. Bir aday olarak, biyolojik bilimler, Nadezhda Semenova olarak kabul edilir ve halk şifacı kadar inceliklerini araştırmış özellikleri doğal ürünler, bitkiler, otlar, vb, kullanılan halk tıbbı, bu amaçlar için.

Onların temelinde geliştirdi, onun kapsamlı bir metodoloji, temizlik, vücudun parazit içeren çeşitli yönleri dahil olmak üzere, doğru beslenme kurtulmak için cüruf ve hapis parazitler destekleyici onlar için besleyici bir ortam oluşturmak istediğiniz tatlılar, hamur işleri ve diğer ürünler.

İçin arındırıcı etkili oldu, en iyisi gitmek, vejetaryen bir beslenme rejimi yeterli miktarda sıvı ile (en az 2 litre su bir gün).

Ne zaman tam olarak tanısı görünüm helminthiasisа, programı tekrarlamak için bir süre sonra bağımlı bir yaşam döngüsü belirli bir parazit.

Kendisi genellikle ölür, ama vücutta kalabilir larva ve yumurta gelişebilir, her yetişkin bireyler.

Bu nedenle, ders için tekrar bir kaç kez aralıklarla 18-20 gün: örneğin, bir pinworm – iki kez ve bir ascaride ve vlasoglavah – dört.

Tıbbi araçlar

Şu anda, orada birçok ilaç vs parazitler: bazı etkili karşı ayrı bir tür helmint, örneğin, ya yuvarlak, ya da tenya ya da flukes, diğer etkileri geniş bir yelpazede sahip.

Ancak anlaşılmalıdır ki verim etkisi kaçınılmaz olarak neden olan olumsuz etkileri nedeniyle vücut toksisite ilaç doğasında onlara daha fazla veya daha az bir ölçüde.

Bu nedenle etkilerini en aza indirmek için en helminthiasisа ve ilaç ilaç tedavi genellikle yapılır bir kompleks içinde üç aşamadan oluşur: hazırlık, aslında anti-helminthic ve iyileşme.

Kapsamlı bir tedavi araçları içerir önlemek için zehirlenme gelen toplu ölüm parazitler; onlar da aşmak için yardımcı olur, olumsuz etkileri parazitlerin vücuda.

Popüler halk ilaçları

Temizlik için vücut parazitler, evde uygulanan çeşitli halk ilaçları, çoğunlukla gıda ve bitki olan biber, acı ve keskin bir tat, yani tam olarak ne tamamen tahammül archlar. Bu temel onların müshil etkisi.

Sarımsak.

Sarımsak
 • İçin lavman özledim bir kaç diş sarımsak basın yoluyla, bir bardak dökmek, sıcak su ile bir gece ısrar ve sabah süzün ve lavman yapmak. Tekrar 5 gün.
 • 0,25 su bardağı rendelenmiş turp ve kıyılmış sarımsak ile karıştırın, üzerine dökün 1 litre su, ısrar etmek, 10 gün içinde. Almak için yarım saat yemeklerden önce 1 yemek kaşığı x 3 p. gününde.
 • 12 damla taze sıkılmış sarımsak suyu sulandırmak için 200 ml ılık süt almak ve yemeklerden önce yarım saat için 3 tl olan bir gün. Ders – 7 gün.
 • Temizlenmiş dilim sarımsak yapıştır gece rektum, sabah kaldırmak.

Otlar (tarhun otu, solucan otu, karanfil, vb.).

 • Karışımı kurutulmuş ezilmiş ot: tarhun otu (30 gr), karanfil (50 g) ve tansy (100 gr). Almak yarım saat önce yemek düzeni: 1-günde 1 kez 1 çay kaşığı, 2. gün – iki kez 1 çay kaşığı, 3. gün ve sonraki günde üç kez 1 çay kaşığı slayt ile.
 • 2 yemek kaşığı kurutulmuş çiçekler tansy dökün kaynar su (1 litre), demleyin, süzün ve her yemekten önce 0.5 madde x 3 p. gününde.

Soda.

30 gr kabartma tozu dökün 800 ml su ve tamamen çözülür. Önce bir temizlik lavman yapacaksın 2 litre normal su, daha sonra girmek için çamaşır sodası ve denemek geciktirir dışkılama en az yarım saat.

Dışkılama sonrası tekrar tekrar temizlik lavman normal su. Yinelenen bir yordam aracılığıyla günde 7-8 kez.

Konyak ve hint yağı.

Mix 50 ml konyak ve hint yağı (tek alım), 2-3 gün içme sabah aç karnına. Önlemek için, dehidratasyon tavsiye edilir daha fazla su içmek.

Ayakkabı karaciğer, zeytinyağı ve limon suyu.

Pişirmek için 200 ml zeytinyağı (uyandırmak) ve 200 ml meyve suyu, sıkılmış en olgun limon. Yatmadan önce koyun karaciğer üzerinde bir ısıtma yastığı ve her 15 dakikada bir içki boğazını yağ ve suyu. Sabah ile birlikte dışkı çıkacak durgun safra ve diğer bir çok zararlı maddeler.

(Dikkat! Şu anda sunulan tıbbi ilaçlar daha yumuşak bir eylem.)

Konyak

Kontrendikasyonları

Vücut temizliği parazitler, olsa, evde, herhangi bir durumda olacak onun için stres daha da artacaktır seçimi toksinlerin toplu ölüm helmint.

Bu nedenle kontrendikasyonları onun için çok:

 • gebelik ve emzirme;
 • kronik hastalıkların varlığı, sindirim, kardiyovasküler, genitoüriner ve endokrin sistemleri;
 • onkoloji;
 • geçici contra – grip ve SARS.

Acı olmasa bile bu hastalıklar, bir doktora danışmak gerekir, mümkün olup olmadığını, gerek vücut temizliği, halk ilaçları.